O nas

Magda Śleszyńska – Absolwentka Akademii Morskiej w Gdyni. Amatorka sportów wodnych i trekkingu górskiego. Instruktor PZMWiNW. Uwielbia pracę z dziećmi i wspieranie pomysłów młodych odkrywców.

Kuba Rutkowski – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Instruktor PZMWiNW. Wielokrotny medalista Mistrzostw Europy i Polski w narciarstwie wodnym. Doświadczenie trenerskie zdobywał w najlepszych ośrodkach sportowych na świecie. Wymagający trener, który doprowadza swoich uczniów do sukcesów.

Robert Dąbrowski– Absolwent Wychowania Fizycznego. Stary wilk morski, u którego na łajbie śpiewająca załoga to podstawa udanego rejsu. Instruktor windsurfingu, żeglarstwa oraz snowboardu. Ratownik WOPR. Dogada się z każdym i wytłumaczy niewytłumaczalne.

Martyna Dąbrowska– Studentka Turystyki i Rekreacji na Politechnice Białostockiej. Zawodniczka Kadry Polski, mistrzyni Europy w lekkoatletyce. Młodszy ratownik WOPR. Żeglarstwem pasjonuje się od 7 roku życia. Dzieciaki szkoli z żeglarstwa i windsurfingu oraz szybkiego leniuchowania na słońcu.

Gocha Godlewska – Uwielbiana przez dzieciaki animatorka i utytułowana zawodniczka dyscyplin żeglarstwa i lekkoatletyki. Od dziecka pływa na żaglach i swoją pasją zaraża innych.

Ula Czerobska – studentka Politechniki Białostockiej. Utalentowana miłośniczka sportu, jej pasją jest wakeboard. Zeszłoroczna Mistrzyni i vice mistrzyni Polski w tej dyscyplinie. Szalona animatorka realizująca pomysły dzieciaków na lądzie i wodzie.

David Andracki – student Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Utytułowany zawodnik w skokach na nartach wodnych. Cierpliwy instruktor w kolorowym kapeluszu.