Wodna akademia

Wodna akademia

Sporty wodne nad jeziorem w Augustowie

Specjalny program zajęć edukacyjno – rekreacyjnych przygotowany z myślą o najmłodszych wodniakach (dzieci w wieku  6 – 16 lat). W naszej AKADEMII Twoje dziecko będzie miało szansę nauczyć się pływać na nartach wodnych i wakeboardzie pod okiem najlepszych trenerów i utytułowanych zawodników. Najmłodsi spróbują swoich sił na deskach SUP, zaś młodzież spróbuje swoich sił na windsurfingu. Najmłodsi na zajęciach nauczą się samodzielnego żeglowania na łódkach Optymist, a także ich klarowania i dbania o sprzęt żeglarski. Zajęcia obejmują zarówno podstawy jak i doskonalenie umiejętności, w każdej formie sportów wodnych.

Treningi odbywają się na profesjonalnym sprzęcie oraz specjalnie przygotowanym, bezpiecznym akwenie z torem do uprawiania sportów wodnych.

Żaglówki, windsurfing, motorówka, SUP, narty wodne, wakeboard, koło – zajęcia panelowe ułożone w zależności od treningów i pogody oraz sprawności i zainteresowań dzieci. Grupy na zajęciach sportowych z instruktorem liczą 5-7 osób.

Uczestnicy zajęć są objęci ubezpieczeniem NNW w cenie zajęć. Uczestnicy WODNEJ AKADEMII otrzymują dyplom ukończenia kursu sportów wodnych i mały gadżet związany z wodą. Gry i animacje na lądzie i wodzie – wspólna integracja, ścianka wspinaczkowa, wycieczki, „śmieszne zawody” dla całej grupy – to nasz pomysł na czas wolny w niepogodę.

Cena: 750 zł

Akademia Żeglarska

Zajęcia odbywają się pon.- pt.
w godzinach:

Zajęcia sportowe mające na celu doskonalenie umiejętności pływania na żaglówkach. Dzieciaki spróbują swoich sił na Optymistach, Omegach i jachtach kabinowych.

Akademia przeznaczona dla dzieci w wieku od 9 do 16 lat.