Wyprawowe Urodziny

UKS Akademia Augustów

Wyprawowe Przygodowe Urodziny

Przygotuj swojemu dziecku niezwykłe urodziny na łonie przyrody. Nasz program przepełniony jest wyzwaniami, które pozwolą dzieciom oderwać się od codzienności i zanurzyć w świat pełen przygód. Dzieciaki zbudują szałas, poszukają skarbu z mapą i wykonają kilka samodzielnych zadań w terenie – każde dziecko poczuje się jak odkrywca. To idealna propozycja dla młodych poszukiwaczy przygód, pragnących świętować swoje urodziny w sposób niezapomniany i pełen emocji.

Cena: od 50 zł / osoba

Wodna wyprawa

Zabieramy dzieciaki na rejs po piracki skarb. W butelce na brzegu jeziora zostaje odnaleziony tajemniczy list od starego marynarza. Pirat zachęca dzieci, by spróbowały odnaleźć ukryty skarb. Pozostawia im swojego wysłannika i liczne wskazówki, dzięki którym będzie możliwe prowadzenie poszukiwań. Zanim załoga wyruszy, musi się przygotować. Aby być dobrym marynarzem, trzeba umieć szybko przedostać się z morza na ląd i odwrotnie oraz poznać okrzyk, który będzie zagrzewał do wyprawy.
Do dyspozycji gości jest wiata z wyposażeniem kuchennym, miejsce ogniskowe, toalety oraz parking.
Koszt realizacji 3 godzinnego programu z rejsem po jeziorze Białym (bez wyżywienia i napojów)

Cena: od 40 zł / osoba

Terenowa wyprawa

Zapraszamy dzieci na pełną wyzwań grę terenową, gdzie z mapą w dłoni będą rozwiązywać zagadki i szukać skarbu. To niezapomniana przygoda, która rozwija wyobraźnię, uczy pracy zespołowej i samodzielności.

Do dyspozycji gości jest wiata z wyposażeniem kuchennym, miejsce ogniskowe, toalety oraz parking.


Koszt realizacji 3 godzinnego programu (bez wyżywienia i napojów)